Strona główna 

W salonie Heksa każdy pupil traktowany jest wyjątkowo i indywidualnie. Posiadam certyfikat ukończenia kursu groomerskiego, który uprawnia mnie do wykonywania zawodu groomera. Groomer to nie tylko zawód, ale pasja 

i chęć pracy ze zwierzętami.

Dobrze ostrzyżony i czysty pies niewątpliwie świetnie wygląda i dużo lepiej się czuje. Zadbany pies jest wizytówką właściciela. Regularne wizyty w salonie fryzjerskim pozwalają utrzymywać sierść psa w dobrej kondycji, skracają czas codziennej pielęgnacji, zapobiegają nadmiernemu linieniu.

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się  z zakresem świadczonych usług, cennikiem, galerią . To wszystko znajdziecie na mojej stronie internetowej.

Zabiegi w salonie Heksa  przeprowadzane są na nowoczesnym sprzęcie dostosowany do różnych wielkości naszych psiaków. W trosce o najwyższą jakość mojej pracy opieram się na kosmetykach i sprzęcie renomowanych firm.
Korzystamy z profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji zwierząt takich firm jak (ARTERO, 1 ALL SYSTEMS, RING 5, VULPES, MFS) oraz wiele innych.

 Pracujemy na bardzo wysokiej klasy sprzęcie groomerskim takich firm jak (VIVOG, CHADOG, ANDIS, MOSER, WELTMEISTER, HENBOR, P&W) oraz wiele innych renomowanych firm.

 Dbając o piękny wygląd naszych pupili mamy na uwadze życzenia i wygodę właściciela, a także komfort samego zwierzaka.Myli się ten kto myśli że rzadsza wizyta w Saloni psiej urody to zaoszczędzone pieniądze!!!

 Nie używamy żadnych środków uspakajających oraz przemocy.

Wychodząc naprzeciw potrzebom troskliwych właścicieli, oferujemy szeroką gamę usług z zakresu pielęgnacji:

    Strzyżenie psów według wzorca FCI i na życzenie klienta, 

    Pielęgnacja psów wielorasowych, 

    Trymowanie, 

    Kąpiele w preparatach dobieranych indywidualnie do rodzaju sierści i potrzeb ( np. alergików),

    Na niezdecydowanych czeka katalog psich fryzur, 

    Obcinanie pazurów, czyszczenie oczu i uszu gratis do każdej kompleksowej usługi                   

         (czesanie, kąpiel, strzyżenie lub trymowanie ).

W najbliższym czasie moja oferta powiększy się o usługi związane z pielęgnacją kotów.

Jestem przekonana, że korzystając z naszej oferty będziecie Państwo w pełni usatysfakcjonowani, a Państwa pupile będą czuły się u nas komfortowo. Zapraszamy!!!